Płatności

Opłaty za lokal mogą Państwo uiszczać bezpośrednio z kartoteki internetowej, za pomocą serwisu DotPay. Opcja ta pojawi się wtedy, gdy zostanie ona aktywowana przez administrację/zarządcę budynku. Jest ona dostępna na głównej stronie podglądu. Aby przejść do płatności, prosimy kliknąć przycisk: Zapłać teraz on-line.

Płatności

Po kliknięciu wyświetli się nowa strona, prosimy dokładnie sprawdzić: rachunek bankowy i symbole. Realizacja płatności wymaga zapoznania się i akceptacji regulaminu usługi, należy zaznaczyć przycisk Zapoznałem się i akceptuję regulamin płatności.

Kwota wpłaty podpowie się automatycznie, będzie ona równa bieżącemu saldu Państwa rozrachunków ze wspólnotą. Oczywiście można ją zmienić na inną.

Po akceptacji regulaminu i ustaleniu kwoty wpłaty można, kliknąć przycisk Zapłać.

Płatności

Zostaną Państwo przeniesieni na stronę DotPay, gdzie dokończą Państwo płatność wybraną metodą. Należy koniecznie zapoznać się z danymi podanymi w punktach Odbiorca płatności oraz Opis.

Następnie należy wybrać jedną z metod płatności.

W sekcji Dane osobowe należy uzupełnić imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Gdy będzie to gotowe można, kliknąć na przycisk Zapłać na dole strony. Dotpay przekieruje Państwa na odpowiednią stronę, w zależności od wyboru metody, w celu dokończenia płatności.

Płatności